Vykuřování Ti skvěle očistí a zharmonizuje prostor i energetické pole. Je dávnou rituální technikou, která Ti může přinést obrovskou podporu v každodenním životě i na Tvé duchovní cestě.  Vyber si z mých ručně míchaných směsí vzácných bylin, dřev a pryskyřic tu, kterou zrovna potřebuješ nejvíc!

Mé směsi navíc obsahují krystaly, které zvyšují jejich působení. V každém je konkrétní záměr a vysoká harmonizační energie.

Co jsou vykuřovadla, jak fungují a k čemu slouží?

Rychle očistí prostor a osvětlí Ti témata, která řešíš. Pomůžou Ti odhalit, kde Tvá energie neproudí a posunout se dál. A navíc... nádherně vypadají a voní...

V každé lahvičce se skrývá směs s konkrétním pečlivě vybraných bylin, dřev a pryskyřic té nejvyšší kvality, která Ti pomůže s daným tématem. Navíc obsahuje přírodní krystaly, které posilují její účinek, harmonizují frekvenci a pozvedají její působení do vyšší energetických polí. Každou směs míchám ručně se záměrem nejvyššího čistého požehnání v souladu s Vesmírem.

Fungují podobně jako esenciální oleje. Většina přísad je konec konců materiálem, ze kterého se esenciální oleje vyrábí. Zatímco s našimi vosky se můžeš jemně vyladit, vytěšovat a relaxovat, vykuřovadla jsou spíš rychlým a účinným pracovním pomocníkem.


Jak začít s vykuřováním?

Nejjemnější formou je použití v aromalampě. Místo vosku dáš do misky vykuřovací směs. Pak působí podobně jako vosky. Hezky provoní, vyladí Tvé pole a mysl a jemně Tě podpoří.

Střední variantou je použití s vykuřovací píckou a svíčkou. Svíčka směs silně zahřívá, občas lehounce zakouří. Uvolňuje silné energie a účinky bylin. Je ideální na každodenní vykuřování a kontinuální práci na konkrétním tématu. 

Když potřebuješ rychlou a intenzivní akci, funguje nejlépe vykuřovaní na uhlíku. Je skvělý na očistu a ochranu prostoru, svého pole nebo krystalů. Kouř nekompromisně očistí a odhalí vše, co zrovna potřebuješ. Strhává iluze a ukáže ti nekompromisně Pravdu. Je vhodný jednou za čas, když potřebuješ překonat velkou překážku nebo rychle pomoci. S uhlíkem něžně a opatrně, zvlášť než prozkoumáš jeho účinky. :)