Vykuřovací směsi na míru


Sady na míru jsou v tuto chvíli vyprodané.

Chceš vědět, až si budeš moct znovu objednat? Zaregistruj se tady na webu nebo sleduj IG

Víš, že Tě sabotuje Tvé vnitřní nastavení? Program společnosti, rodiny, které jsi převzala? Řešíš situaci nebo pracuješ na jednom tématu a nedaří se Ti posunout, prohlédnout, co za tím stojí...?

Namíchám Ti sadu vykuřovacích směsí s krystaly přesně na míru. Tak, aby Tě podpořily ve Tvém rozvoji a úsilí. Aby Ti pomohly spojit se sama se Sebou, svým Nitrem, ukázaly Ti cestu a podpořily Tě se tou cestou vydat, pokud budeš chtít. 

Sada směsí na Témata

Víš přesně, co bys zrovna teď potřebovala? Jaká témata řešíš a co Tě tíží nebo brzdí? Ale nějak se Ti nedaří s tím pohnout a pochopit, kudy ven nebo co se za tím skrývá? Napiš mi tři konkrétní záležitosti, které Tě trápí nebo ctnosti, které bys potřebovala vnést do života a já ti namíchám směsi, které Ti s daným tématem energeticky pomůžou, podpoří Tě a ukáží Ti, co se za tím skrývá, pokud tomu budeš přístupná.  Co balíček obsahuje?  Sada směsí na Témata obsahuje čtyři lahvičky vykuřovacích směsí s krystaly a duchovním záměrem po 20g. Jedna z lahviček je vždy Očista vlastního energetického pole. Další tři pak obsahují směsi míchané vždy na konkrétní záležitosti, které mi napíšeš.    Odeslání do 7 dnů.

1 950,00 Kč


  Jak to probíhá? 

  Jednoduše sadu objednej a do poznámky mi napiš tři témata, která Tě tíží, které bys chtěla podpořit nebo se kterými si nevíš rady. Zkus nezapojovat analytickou mysl, nech to na Tvém vnitřním vedení, co Tě volá nejvíc...

  Nejsi si jistá, co by pro Tebe bylo nejlepší? Napiš mi na Whatsapp, mail nebo na IG a ráda Ti pomůžu s výběrem.

  Ke speciální Očistě Ti namíchám tři další směsi Tobě na míru. Každá směs bude vytvořená na téma, které si přeješ řešit. Spojí magické účinky vzácných bylin s krystaly a harmonizační energií, kterou právě teď nejvíc potřebuješ.


  Každá směs obsahuje:

  • Byliny/dřeva/pryskyřice podle tématu a Tvé energie

  • krystaly se záměrem , které podpoří účinek vykuřovadla

  • energii, která Ti zharmonizuje pole a pomůže s tématem


  Chceš se poradit s tématy? Napiš mi!