Úžasné účinky bylin, dřev, pryskyřic a krystalů v jedné lahvičce :) Jednorožčí novinka plná barev a krásných energií.

Co jsou vykuřovadla, jak fungují a k čemu slouží? 

Fungují podobně jako esenciální oleje. Většina přísad je konec konců materiálem, ze kterého se esenciální oleje vyrábí. Zatímco s našimi vosky se můžeš vytěšovat a relaxovat, vykuřovadla jsou spíš pracovním pomocníkem. Náš místní svět je založený na elementu vzduchu. Samotná vůně jemně podpoří zde v běžném životě nebo jemně vyladí na vysokou meditaci. Kouř či silná vůně bylin působí mezi tím. Funguje skvěle a intenzivně na úroveň myšlenek a emocí, úroveň duše a nadduše i nad to (HU2 a HU3).Jak na vykuřování?

Nejjemnější formou je použití v aromalampě. Místo vosku dáš do misky vykuřovací směs. Pak působí podobně jako vosky. Hezky provoní a podpoří.

Střední variantou je použití s vykuřovací píckou a svíčkou. Svíčka směs silně zahřívá, občas lehounce zakouří. Uvolňuje silné energie a účinky bylin, ale nemá tak intenzivně odhalující účinky jako třetí varianta.

Když potřebuješ rychlou a účinnou akci, funguje nejlépe vykuřovaní na uhlíku. Kouř nekompromisně očistí a odhalí vše, co zrovna potřebuješ. Strhává iluze a ukáže ti nekompromisně Pravdu. S uhlíkem něžně a opatrně, zvlášť než prozkoumáš jeho účinky. :)