Chceš se znovu nadechnout...? Vnést do Svého života radost a lehkost Bytí? Zase cítit a vnímat krásu okolo nás? 

Stačí rozpustit kousek v aromalampě a nechat kouzlo barev, esenciálních olejů a energií působit.


Krása a radost povznáší naše Bytí, naše Vědomí na vyšší úroveň. Vědomé žití a každodenní rituály nám mohou pomoci naladit se Sama na Sebe a svou Vnitřní Jiskru rozzářit. Jak jednoduchým způsobem. Jednorožčí vosky jsou stvořené přesně s tímto záměrem. 

Každý z nich má navíc i své konkrétní poslání a kalibraci. Ať už potřebuješ podpořit, relaxovat nebo obejmout, naše vosky jsou tu pro Tebe. Každý obsahuje kromě speciálně vybraných esenciálních olejů s aromaterapeutickými účinky a frekvenčních barevných kombinací také harmonizační energii, která působí na Tvá vyšší těla.


Vyber si ten svůj


  • jsou nabité vůní - hravě provoní celý dům
  • aromaterapeutické - působí na Tvůj limbický systém a emoce
  • voní opravdu dlooouho a několikrát
  • z přírodního vosku a přírodních vůní - žádná chemie!
  • nabité harmonizační energií
  • veganské, ručně odlévané v ČR
  • vyráběné s posláním dělat a šířit radost

Mé vosky do aromalamp odlévám ručně z čistého sójového vosku a 100% přírodních esenciálních olejů. Na rozdíl od parafínového vosku (běžně používaného k výrobě svíček) totiž při zahřívání neuvolňuje do vzduchu žádné škodliviny, takže jejich používání neškodí našemu zdraví.

V lehkosti působí na několika úrovních Tvého vnímání a Tvé světelné anatomie a pomohou Ti povznést se do vyšších frekvencí. Čistou esenciální vůní skrze živel vzduchu a ohně působí na Tvou mysl a mozek a harmonizuje Tvůj aktuální stav. 

Vlož dva, tři kousky do mističky aromalampy a zapal svíčku. Vosk se rozpustí, provoní celý prostor krásnou vůní a odhalí třpytky, perleť a barvu ukrytou uvnitř.

Můžeš je používat opakovaně dokud nepřestanou vonět. Vydrží opravdu dlouho. Oproti svíčkám jsou cenově výhodnější a na rozdíl od esenciálních olejů nehrozí, že se ti voda vypaří a olej se připeče. Až přestane vonět, jednoduše vosk z lampy vyndej a můžeš rozpustit jiný kousek. 

Na vůni používám čisté esenciální oleje, žádnou chemii. Esenciální oleje jsou nejen zdravotně nezávadné (oproti chemickým vůním), ale i čistě přírodní a mají aromaterapeutické účinky.

A co barvy? I ty jsou přírodní. Konkrétně slídové. A do budoucna plánuji i vyměnit momentální třpytky za ekologické a rozložitelné, abychom přírodě ulevili ještě víc.