Chceš krásnou čistou vůni každý den v roce? Miluješ, když Tvé prostory doma nebo v práci voní? Nechceš chemické vůně?

Pak přesně pro Tebe jsou naše VONNÉ VOSKY! Vůně našich stálých Jednorožců a Srdíček  Ti rozzáří kterýkoliv den v roce. A každý z nich má svoje poslání. Ať už potřebuješ podpořit, relaxovat nebo obejmout, naše vosky jsou tu pro Tebe. Každý obsahuje speciálně vybrané esenciální oleje s konkrétními aromaterapeutickými účinky a navíc i dávku harmonizační energie, která jejich působení podpoří.

Kromě našich stálic níže, najdeš každé cca 3 měsíce v nabídce i SEZÓNNÍ LIMITKU

Vyrábíme je ručně z těch nejlepších přírodních surovin - sójového vosku a esenciálních olejů. Uvnitř ukrývají perleť a třpytky.

Vhoď kousek do aromalampy a užívej si čisté přírodní vůně a energie.


... jsou vonné vosky k použití v aroma lampách. Odléváme je ručně, z čistého sójového vosku. Na rozdíl od parafínového vosku (běžně používaného k výrobě svíček) totiž při zahřívání neuvolňuje do vzduchu žádné škodliviny, takže jejich používání neškodí našemu zdraví.

Nahradí ti vonnou svíčku nebo esenciální olejíčky. Vlož dva, tři kousky do mističky aromalampy a zapal svíčku. Vosk se rozpustí, provoní celý prostor krásnou vůní a odhalí třpytky, perleť a barvu ukrytou uvnitř.

Můžeš je používat opakovaně dokud nepřestanou vonět. Vydrží opravdu dlouho. Oproti svíčkám jsou cenově výhodnější a na rozdíl od esenciálních olejů nehrozí, že se ti voda vypaří a olej se připeče. Až přestane vonět, jednoduše vosk z lampy vyndej a můžeš rozpustit jiný kousek. 

Na vůni používáme čisté esenciální oleje, žádnou chemii. Nemůžeme mít sice kvůli tomu tak širokou nabídku vůní, ale zas máme jistotu, že vosky budou k dobru. Esenciální oleje jsou nejen zdravotně nezávadné (oproti chemickým vůním), ale i přírodní a mají aromaterapeutické účinky. Takže kromě toho, že vosky krásně vypadají a božsky voní, tak ještě dokáží třeba povzbudit nebo naopak uklidnit mysl.

A co barvy? I ty jsou přírodní. Konkrétně slídové. A do budoucna plánujeme i vyměnit momentální třpytky za ekologické a rozložitelné, abychom přírodě ulevili ještě víc.

  • jsou nabité vůní - hravě provoní celý dům

  • aromaterapeutické - působí na Tvůj limbický systém a emoce
  • voní opravdu dlooouho a několikrát
  • z přírodního vosku a přírodních vůní - žádná chemie!
  • nabité harmonizační energií
  • veganské, ručně odlévané v ČR
  • vyráběné s posláním dělat a šířit radost