Vykuřovací směs Život

Vyprodáno

Chceš rozproudit svou lásku k životu? tomu skutečnému, ne jen místnímu přežívání? Zakusit záři všeho kolem nás?

Pomůže Ti směs Život, která obsahuje ty nejjemnější nejvzácnější ingredience, jejichž frekvence Ti pomůže se vyladit na vnímání dokonalosti tady na Zemi. Zlatá ambra, růže, Oud, pomerančový květ a guajak doplňují jako třešnička na dortu krystalky rubelitu, který v Tobě pomůže rozzářit a zakusit si frekvenci božského Bytí tady ve hmotě. Pokud tedy chceš....

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

385,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.