Vykuřovací směs Spánek

Trápí Tě zlé sny? Nemůžeš usnout nebo se naopak probudit? Celkově se Ti zkrátka špatně spí?

Zkus před spaním směs Spánek. Obsahuje vzácné pryskyřice guggul a damaru, které tě zharmonizují a zklidní Tvůj nervový systém i Tvé rozlítané myšlenky a rozčepýřené pole. Bílé jmelí, boldo a kozlík Tě pak vyladí na vyšší energie a ve spojení s pryskyřicemi Ti pomohou usnout. Doplňuje je modrý chalcedon.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

140,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.