Vykuřovací směs Silná ochrana

Je už vážně zle a potřebuješ tvrdě zakročit? Potřebuješ údernou sílu?

Zkus směs Silné ochrany. Obsahuje směs těch nejsilnějších ochranných přísad používaných už po staletí. Najdeš v ní myrhu, jalovec, Palo Santo, černou sůl, dračí krev, černuchu a duhový Obsidián. Ingredience, které Tě ochrání, pozvednou a pomohou s očistou. Užívej ale opatrně a jen když už je vážně zle. Působí svou ochranou intenzivně a vysoko, ale se stejnou intenzitou také strhává iluze a odhaluje pravdu. Nezapomeň se potom očistit, zharmonizovat a doléčit.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 5 vykuřování.
POZOR! Směs obsahuje těžké a mleté suroviny. Lahvička tak není plná jako všechny ostatní. Opravdu je v ní 20g směsi, jako u všech ostatních, i když dosahuje jen do poloviny lahvičky. :)

 Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

182,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.