Vykuřovací směs Pozvednutí

Cítíš se těžce a potřebuješ pozvednout? Tíží Tě myšlenky, emoce, situace? Potřebuješ vystoupat výš a nadechnout se?

Směs Pozvednutí je namíchaná z přísad nejjemnějších frekvencí, která Tě dokáže vynést nad to, co právě řešíš. Poskytne Ti nadhled a osvobodí Tě dočasně od té tíhy, abys mohl/a nabrat sílu. Obsahuje kadidlo, piliny Palo Santo, cedrové dřevo, muira puama a oman. Směs je doplněná Citrínem, jehož frekvence rozzáří Tvou Jiskru.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně pět vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

172,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.