Vykuřovací směs Požehnání

Potřebuješ vnést do života vyšší čisté energie a pomoct s určitou záležitostí tak, aby to bylo v souladu s Tvou cestou?

Směs Požehnání Ti pomůže spojit se s Tvým vyšším Já a přivolat jeho pomoc, která bude dozajista v souladu s Tvým Plánem. Pročišťuje, harmonizuje a ochraňuje Tvé pole, pomůže se spojit s vyšším Já a vyladit se na vyšší vibrace. Zároveň Ti pomůže tohle všechno dotáhnout až dolů, sem do hmoty. Působení směsi je pak zaštítěno akvamarínovou frekvencí.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně pět vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm a řiď se pokyny na obalu. 

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.

146,00 Kč