Vykuřovací směs Posunutí z místa

Máš pocit, že stojíš a nemůžeš se posunout z místa? Chceš udělat další krok, ale něco Tě pořád drží zpátky?

Vykuřovací směs Posunutí z místa Ti s tím pomůže. Její složení rozpouští bloky  a odhaluje pravdu. Pomůže Ti najít chybějící dílek skládačky a posunout se dál. Obsahuje zázvor, jalovcové dřevo, březovou kůru, vřes, lišejník a bílou šalvěj. Citrín a měsíční kámen Tě navíc vyladí na Tvé nitro a pomohou převzít zodpovědnost za svůj život. Používej jemně a rozumně a zpočátku třeba jednou za týden či dva, než zjistíš, jak funguje.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

160,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.