Vykuřovací směs Ochrana sebe

Čeká Tě nepříjemná situace či setkání s někým negativním? Cítíš, že k Tobě přichází negativní energie a potřebuješ ochranu?

Vyzkoušej ochrannou vykuřovací směs. Její esence vyplní celé Tvé pole, obalí ho posvátným brněním a pozvedne Tvou mysl tak, aby se Tě nedokonalost nemohla dotknout, pokud ji sám nenecháš. Obsahuje chrpové květy, balzámovou jedli, anděliku, borůvky, mátu, dubovou kůru a třezalku. Doplňuje ji křišťál, který Ti pomůže nenechat se strhnout a ochrannou bariéru udržet.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

164,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.