Vykuřovací směs Ochrana domova

Chceš ochránit svůj domov, pokoj či meditační místo? Čeká Tě třeba nemilá návštěva nebo máš pocit, že to tvůj prostor zkrátka potřebuje?

Vykuř prostor směsí Ochrana domova. Vytvoří okolo Tvého domova ochrannou bariéru a nepustí dovnitř nic nečistého. Díky některým přísadám je i lehce očistná. Vyžene z prostoru nízké energie, které by sloužily jako vstup těm disharmonickým. Skládá se z dubové a březové kůry, nimba neem, bílého jmelí, divizny, arabské gumy a bílé šalvěje.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

178,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.