Vykuřovací směs Láska k Sobě

Cítíš, že potřebuješ obejmout, ale Pinkie není dost? Kritizuješ se a jsi na sebe přísný/á? Máš pocit, že máš uvnitř nějak prázdno...?

Zaměř se na Lásku k Sobě. Jedině ta Tě totiž dokáže skutečně plně obejmout. Vykuřovací směs Láska k Sobě Tě ve Tvém snažení ráda podpoří. Květy pivoněk, růží, a ibišku Tě vyladí na růžovou frekvenci Lásky, doplní je kakaové boby, vrbová kůra a nakonec trocha bílé šalvěje na očistu Tvých myšlenkových vzorců. Vše pak posilují krystaly růženínu.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

132,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.