Vykuřovací směs Cesta k Sobě

Šla Tvá pozornost v poslední době spíš k vnějším věcem? Chybí Ti ten pocit, být zas sám/sama Sebou? Nebo stojíš před rozhodnutím a potřebuješ se naladit na Sebe?

Vykuřovací směs Cesta k sobě je namíchaná přesně tak, aby přísady vyladili Tvé pole a usnadnili Ti najít svůj Střed, Sebe. Jednou ze složek je kopál, o kterém se říká, že nám dává křídla. Pomůže Ti naladit se na přijímání, očistí a ochrání Tvé pole před vnějšími vlivy. Stejně tak chrpa Ti pomůže se otevřít vyššímu vnímání. Divizna a vrba Ti pomůžou být k sobě upřímný/á a dodá Ti odvahu být sám/sama Sebou. Pozvednout směs pak pomáhají krystalky citrínu.

Lahvička obsahuje 20g směsi, která vám hravě vystačí na minimálně 10 vykuřování. Po každém vykuřování důkladně vyvětrej kvůli zdraví i energetickému působení vykuřovadla.

Množství se na pohled může u jednotlivých druhů lišit, protože některé přísady jsou těžší než jiné. Gramáž je ale vždy stejná.

Naše vykuřovací směsi jsou ručně míchané směsi bylin, dřev a pryskyřic doplněných přírodními krystaly. Každá je složená z pečlivě vybraných přísad, aby Ti při vykuřování pomohla s určitým záměrem.

Při používání dbej prosím zásad práce s ohněm.

162,00 Kč

Vezmi prosím na vědomí, že výrobky prezentované na našem webu nejsou léčivy, léčivými přípravky ani zdravotnickými prostředky a nemají tak vědecky prokázané léčivé účinky. Použití výrobků prezentovaných na webových stránkách nenahrazuje postupy konvenční medicíny ani nezaručuje léčbu akutních či chronických onemocnění a zdravotních stavů, přičemž obsah těchto webových stránek není s tímto v rozporu, ani nepodněcuje k jakémukoli zanedbávání nebo nahrazování běžné lékařské péče. Zaznamenáš-li příznaky jakéhokoliv onemocnění, poraď se nejdříve se svým praktickým lékařem.