Voňavá Ozdobička s nabitými křišťálky

Chybí vám troška vánočního kouzla? Vyzkoušejte naší ozdobičku! Vůně i design jsou totiž překvapením :) Každá jedna ozdobička je jedinečná. Voní stejně jako jedna ze tří vánočních limitek a má tvar hvězdičky, stromečku nebo vánoční ozdoby. Vzhled, barvu a třpytky ale měníme podle inspirace ve chvíli výroby. 

Navíc! V každé ozdobičce se skrývá maličký křišťál, nabitý nádhernou vysokofrekvenční energií, která šíří lásku, pohodu a harmonii do svého okolí. Pro posílení účinku krystalku ho můžete s každým použitím vědomě aktivovat.

Ozdobička je tak krásným dárečkem pro někoho blízkého nebo i sami pro sebe.

Vůně: Perníček nebo Vánoční stromeček nebo vanilka a kakao (Dáreček)

Vonný vosk je nejlepší do aroma lamp na svíčku či elektřinu. Můžete ho roztavit opakovaně dokud nepřestane vonět. Do misky aromalampy vložte 2-3 kousky. Větší kusy rozlomte nebo rozkrojte nožem. Provoní ale i skříň nebo šuplík.

Balíček obsahuje jeden vonný vosk ve tvaru ozdobičky o váze 23g (cca 6x6cm)s několika kousky vysokofrekvenčních křišťálků. Balíme do celofánu a organzového dárkového pytlíčku

Nadupané vůní - lze použít opakovaně, dokud vosky voní. Každý jeden kousek z balení vydrží vonět snadno i pět roztavení. Celková výdrž záleží však hodně na tom, jak silnou vůni máte rádi a jak velký máte prostor. Dva kousky z balení hravě opakovaně provoní 100m2.

100% přírodní sójový vosk, vegan, esenciální oleje

83,00 Kč