Svoboda - krystalová sůl

Cítíš tíhu a víš, že není Tvoje? Okovy, které Ti brání být Sama Sebou? Cítíš se svázaná představami okolí a Tvých blízkých?

Svoboda Ti pomůže oprostit se od pout vnějšího světa. Ukáže ti, kde jsi svázaná sa sebou nebo představami společnosti a tvého okolí. Pomůže Ti stát pevně ve své síle a postavit se sama za sebe navzdory tlaku okolí. Odsekne pouta matrixu a vnějšího světa, který tě svazuje ve svých vzorcích. Něžně pomůže odhalit i rodovou karmickou zátěž, která Ti brání zářit a naplnit Tvůj pravý potenciál. Žít Tvůj příběh namísto příběhů Tvých předků.


Krystalové soli a v nich obsažený záměr Ti pomůžou v každodenním životě. Rozpouští energetický šlem a sliz ve tvém energetickém poli, pomáhají Ti udržet svou frekvenci a vyzařují harmonizační energii, která Tvůj prostor i Tvé pole dokonale očistí od nižších myšlenek a emocí, cizích energií a nábalu ve tvém energetickém poli, který si přineseš domu z práce nebo pobytu ve vnějším světě. Díky jejich ingrediencím působí na všech čtyřech zdejších HU Bytí a jejich působení je zaštítěno obsaženými krystaly.


Balení: sklo

Hmotnost: 200g směsi

Ingredience: mořská sůl, esenciální oleje, mica, byliny, přírodní krystaly


Použití: Sůl můžeš použít při každodenních rituálech k posílení Tvé meditace či záměru čistého prožívání. Nasyp sůl do mističky či na talířek v prostoru, kde pobýváš či který potřebuješ očistit. Nebo mističku můžeš umístit poblíž meditačního místa k podpoře meditace. Cítíš-li potřebu, můžeš ji využít i jako standardní rituální sůl či k očistě dalších krystalů. Sůl do sebe vtahuje nedokonalé energie. Jakmile ucítíš, že sůl přestává zářit a je zanesená, směs vyhoď nejlépe do přírody. Krystaly nevyhazuj. Jen je omyj vodou, nech nabít na slunci a můžeš je použít na další dávku směsi.

Nejdená se o kosmeticky certifikovaný produkt. Není určeno ke konzumaci.


312,00 Kč