Sada vykuřovadel - Meditační

Hledáš něco, co Tě podpoří v meditaci? Provede Tě bzučícími myšlenkami a emocemi a pomůže Ti dostat se výš? Nadechnout se čistých energií, osvěžit se a spojit se Sama se Sebou...?

Meditation balíček obsahuje čtyři vykuřovací směsi ideální právě pro meditaci. Pročistí a pozvedne Tvé vědomí nad bzučící mentální tělo, přitáhne a pomůže Ti udržet harmonizační energie a pomůže Ti najít opět cestu k Sobě, ke Tvé vlastní vnitřní esenci...

Zároveň se skvěle hodí jako dárek.

Balíček obsahuje čtyři vykuřovací směsi po 20g - Očista, Pozvednutí, Meditace a Cesta k Sobě. Sada je zabalená v krabičce se stuhou.

791,00 Kč

Meditační sada Tě podpoří pokaždé, když budeš chtít pozvednout své energie a vrátit se opět sama k Sobě, ujít další kousek na své duchovní cestě.

Očista z Ti pomůže se zbavit disharmonických energií ve Tvém astrálním poli. Pomůže Ti zklidnit emoce a myšlenky, aby ses mohla ponořit do meditace.

Pozvednutí vyladí Tvé energie na vyšší frekvenci, abys byla připravená přijímat vysoké energie a vnímat Tvé vnitřní vedení. 

Meditace prohloubí Tvůj zážitek. Pomůže Ti dostat se výš, přitáhnout aktuální plný potenciál Tvých polí a odklonit jakoukoliv nevíru či strach. Piomůže Ti spojit se se svým Nitrem do té míry, do které sama sobě dovolíš.

Cesta k Sobě Ti ukáže směr. Přitáhne Tvé vyšší vedení a pomůže Ti najít cestu k tomu, co jsi skutečně Ty. Pomůže Ti vnímat sdělení Tvého Nitra a Tvých průvodců ve chvílích, kdy chceš jít dál a pochopit, ale nevíš kudy.


Jak sadu používat:

Začni Očistou. Ta je vždy základem pro to, aby Ti plynuly čisté energie a Pravé vedení Tvého nitra. Pak vybírej podle intuice, vnímej, která směs Tě volá. 

Doporučuji pracovat vždy s jednou směsí, klidně delší dobu. Přinese Ti tak hlubší vhledy, než když je budeš střídat. 

Ideální použití je s píckou nebo aromalampou. Uhlík působí příliš hrubě a na nižších úrovních. Záleží ale vždy na Tobě, co si vybereš a co aktuálně cítíš, že potřebuješ.


Co by se Ti ještě mohlo hodit?