Sada vykuřovadel - Krása Života

Vyprodáno

Cítíš... nebo spíš necítíš? Máš pocit, že Ti někam zmizela radost a láska ke každému dni? Řešíš úkol za úkolem a pak padneš únavou a na radost a užívání si života Ti nezbývá čas?

Vrať si do života Cit. Obnov své nitro, svou radost ze života, úctu ke kráse stvoření a zažívání. Pociť krásu ženské energie, energie Stvoření. Sada Krása Života Ti s tím pomůže...

Zároveň se skvěle hodí jako dárek.

Balíček obsahuje čtyři vykuřovací směsi po 20g - Radost, Život, Láska k Sobě a Požehnání.. Sada je zabalená v krabičce se stuhou.

831,00 Kč

V sadě Krása života najdeš čtyři směsi, které Ti pomůžou rozhýbat Tvou vnitřní energii, ženský aspekt v Tobě a Tvou Kundalini. 

Radost Ti pomůže znovu cítit ono nadšení z maličkostí.... Z květu růže, vůně deště, dobré kávy nebo krásného kousku oblečení. Je plná barevných květů, které probudí Tvou hravost a nadšení, puškvorce, který rozproudí Tvou vnitřní záři a završená působením slunečního kamene.

Život Ti rozproudí šťávu a oheň v žilách, dá Ti pocítit omamnou krásu života, tance, proživání a eomcí. Celou paletu plného prožitku, díky kterému si vzpomeneš na to, proč je tak nádherné tu být...

Láska k Sobě Ti pomůže rozvzpomenout se na Sebe, svou Jiskru. zahalí Tě Láskou, která Tě podpoří. Pomůže Ti přestat se upozaďovat, vinit a ponižovat. Pomůže Ti zamilovat se znovu sama do Sebe, do své Jiskry a přijmout se takovou, jaká Jsi.

Požehnání Ti pak pomůže přitáhnout si do života plnou hojnost vesmíru, pomoc Tvých vyšších částí a podporu vesmírných energií. Prozáří cokoliv, co řešíš, energií podpory a pomůže Ti najít cestu.

Jak používat:

Sada je kouzelná a multidimenzionální jako Život sám... Můžeš ji pálit v meditaci i když věnuješ čas sama sobě. Ráda ji pálím, když je rodina pryč a já si užívám času pro sebe. Může být součástí tvých rituálů od meditačních po koupel nebo skin-care rutinu. 

Stejně tak je vhodná k použití s aromalampou, píckou i uhlíkem.

Jen opět doporučuji postupnou a delší práci s každou z nich spíš než střídat všechny během jednoho dne. :) Dej ale na Tvé Vnitřní Vedení.


Co by se Ti ještě mohlo hodit?