Sada vykuřovadel - Essential

Novinka

Cítíš doma těžkou nebo starou energii....? Necítíš se ve svém prostoru dobře...? Procházíš těžkým obdobím? Nebo jen přijela návštěva a ve Tvém posvátném domově si odložila své myšlenky a emoce?

Je čas prostor i sebe pořádně očistit, ochránit a zharmonizovat a cítit se ve svém prostředí zase krásně, v bezpečí a podporovaná!

Důvodů, proč se ve svém prostoru, ať už doma nebo třeba v práci necítíš dobře, může být celá řada. Vždy to ale souvisí s energií, která se v daném prostoru nachází. Kdokoliv se v prostoru vyskytuje, odkládá sem své myšlenky, emoce, představy a programy. A to včetně nás samotných a rozhodně to nemusí být vědomý proces. 

Proto jsem pro Tebe připravila balíček Essential. Obsahuje čtyři vykuřovací směsi, plné pečlivě vybraných ingrediencí, krystalů a nabité vysokou energií, které Ti pomůžou cítit se doma zase skvěle. 

První z nich je Očista - bylinná směs s levandulí a krystaly ametystu, která Tebe i Tvůj prostor zbaví všeho, co není v souladu s energií Tvé Jiskry. Provětrá energie lépe než otevřená okna. 

Po očistě je potřeba prostor rovnou ochránit před tím, aby tam disharmonické energie znovu proudily a usazovaly se, ať už přichází odkudkoliv. Ochrana Sebe a Ochrana domova vytvoří kolem Tvého pole a prostoru energetickou bariéru posílenou krystaly ametystu, fluoritu a křišťálu. 

Čtvrtá vykuřovací směs Harmonizace Ti pak doma vyladí energie, doplní energetické aspekty, které chybí do dokonlé rovnnováhy.

Jak je používat?

Nejlépe s vykuřovací píckou (kterou najdeš zde, pokud jí doma ještě nemáš). Ta Ti zajistí harmonické ale silné působení všech směsí. Pokud ale potřebuješ opravdu silný zásah, můžeš použít uhlík, pokud to tak cítíš. 

Zapal svíčku a nasyp trochu směsi na sítko. Nech svíčku dohořet. Postupuj od Očisty přes Ochrany až po Harmonizaci nebo podle svého Vnitřního Vedení. 

Na konci vykuřování vždy důkladně vyvětrej, aby mohl kouř odnést pryč všechny energie, které nestihl transformovat rovnou.

Zároveň se skvěle hodí jako dárek.

Balíček obsahuje čtyři vykuřovací směsi po 20g - Očista, Ochrana Sebe, Ochrana domova a Harmonizace. Sada je zabalená v krabičce se stuhou.

695,00 Kč