Něha - krystalová sůl

Novinka
Něha Ti pomůže cítit Lásku, odpuštění a soucit se svým okolím i k sobě samému. Pomůže Ti přijmout se takovou, jaká skutečně jsi a zahalí tě do něžné frekvence, která je dokonalou ochranou kapslí pro Tvůj duchovní vývoj.

Krystalové soli a v nich obsažený záměr Ti pomůžou v každodenním životě. Rozpouští energetický šlem a sliz ve tvém energetickém poli, pomáhají Ti udržet svou frekvenci a vyzařují harmonizační energii, která Tvůj prostor i Tvé pole dokonale očistí od nižších myšlenek a emocí, cizích energií a nábalu ve tvém energetickém poli, který si přineseš domu z práce nebo pobytu ve vnějším světě. Díky jejich ingrediencím působí na všech čtyřech zdejších HU Bytí a jejich působení je zaštítěno obsaženými krystaly.

Balení: sklo

Hmotnost: 200g směsi

Ingredience: mořská sůl, esenciální oleje, mica, byliny, přírodní krystaly

Použití: Sůl můžeš použít při každodenních rituálech k posílení Tvé meditace či záměru čistého prožívání. Nasyp sůl do mističky či na talířek v prostoru, kde pobýváš či který potřebuješ očistit. Nebo mističku můžeš umístit poblíž meditačního místa k podpoře meditace. Cítíš-li potřebu, můžeš ji využít i jako standardní rituální sůl či k očistě dalších krystalů. Sůl do sebe vtahuje nedokonalé energie. Jakmile ucítíš, že sůl přestává zářit a je zanesená, směs vyhoď nejlépe do přírody. Krystaly nevyhazuj. Jen je omyj vodou, nech nabít na slunci a můžeš je použít na další dávku směsi.

Nejdená se o kosmeticky certifikovaný produkt. Není určeno ke konzumaci.

280,00 Kč