Lastura k vykuřování Perlorodka velká

Nejradši vykuřuješ na uhlíku a nechceš používat jenom obyč misku? 

Lastury jsou tradiční pomůckou k vykuřování. Naplňují ideu zapojení všech živlů - ohně coby uhlíku, vody v podobě lastury s pískem, země v podobě vykuřovadla a vzduchu v podobě kouře. A ještě k tomu ta perleť! Je kouzelná i sama o sobě třeba jako podložka na šperky.

Vykuřování: na uhlíku nebo s vykuřovacím svazkem

Použití: s uhlíkem na všechny druhy vykuřovadel (s tepelným izolantem)

Lastura je velká cca 15cm a v top kvalitě. Jde o přírodní lasturu, takže každá je jiná a může se lišit až o 2cm. Na většině jsou i přirostlé přírodní perly. Perleť sama o sobě má překrásné vysoké frekvence, které harmonizují prostor i proces vykuřování.

Do lastury nasyp vykuřovací písek nebo sůl (nešetři), která slouží jako tepelný izolant. Zapal uhlík, nech ho chvilku hořet a pak sfoukni. Nahoru nasyp trochu vykuřovací směsi. Kouř můžeš po prostoru rozhánět pírkem. Po vykuřování s uhlíkem nezapomeň vyvětrat! Kouř posbírá negativní energii, kterou je následně potřeba pustit ven.

Při použití dbej zvýšené opatrnosti. Nenechávej zapálený uhlík bez dozoru a vždy postav lasturu na nehořlavou podložku a z dosahu hořlavých předmětů. Zamez přístupu dětí a zvířat. Nezapomeň na písek nebo sůl jako izolant.

280,00 Kč