Klid - krystalová sůl

Chodíš z práce unavená? Hlava Ti třeští myšlenkami a napadají Tě věci, které víš, že vážně nejsou Tvoje? Chrlí na Tebe Tvé okolí své problémy? Svěřuje se Ti?

Klid Ti přinese harmonizaci mentálního i emocionálního těla. Pomůže Ti zpracovat myšlenky a emoce Tvé i Tvého okolí, které jsi převzala do svého pole. Dodá Ti vnitřní stabilitu a jasné vědomí k tomu, abys mohla být Sama Sebou a nenechala se zmítat nižšími energiemi.

Krystalové soli a v nich obsažený záměr Ti pomůžou v každodenním životě. Rozpouští energetický šlem a sliz ve tvém energetickém poli, pomáhají Ti udržet svou frekvenci a vyzařují harmonizační energii, která Tvůj prostor i Tvé pole dokonale očistí od nižších myšlenek a emocí, cizích energií a nábalu ve tvém energetickém poli, který si přineseš domu z práce nebo pobytu ve vnějším světě. Díky jejich ingrediencím působí na všech čtyřech zdejších HU Bytí a jejich působení je zaštítěno obsaženými krystaly.

Balení: sklo

Hmotnost: 200g směsi

Ingredience: mořská sůl, esenciální oleje, mica, byliny, přírodní krystaly

Použití: Sůl můžeš použít při každodenních rituálech k posílení Tvé meditace či záměru čistého prožívání. Nasyp sůl do mističky či na talířek v prostoru, kde pobýváš či který potřebuješ očistit. Nebo mističku můžeš umístit poblíž meditačního místa k podpoře meditace. Cítíš-li potřebu, můžeš ji využít i jako standardní rituální sůl či k očistě dalších krystalů. Sůl do sebe vtahuje nedokonalé energie. Jakmile ucítíš, že sůl přestává zářit a je zanesená, směs vyhoď nejlépe do přírody. Krystaly nevyhazuj. Jen je omyj vodou, nech nabít na slunci a můžeš je použít na další dávku směsi.

Nejdená se o kosmeticky certifikovaný produkt. Není určeno ke konzumaci.


248,00 Kč