Čistota - krystalová sůl

Cítíš se zaseklá a nemůžeš se hnout kupředu? Něco Tě brzdí ve Tvém rozletu? Tušíš, že Tě drží Tvé programy, přesvědčení, samotné Tvé ego nebo podvědomí?


Čistota ti pomůže pročistit tvé pole na mnoha úrovních. Zejména však z pohledu Tvých záměrů a tvého ega. Je-li ve Tvém životě něco, co není v souladu s Tvým plánem, Čistota Ti pomůže to poznat a osvobodit se, pokud budeš chtít. Očistí tvé vztahy, hmotný život. Pomůže Ti odhalit jakákoliv Tvá falešná přesvědčení a motivy, ze kterých jednáš a které Tě vedou mimo tvou pravou životní cestu.

Krystalové soli a v nich obsažený záměr Ti pomůžou v každodenním životě. Rozpouští energetický šlem a sliz ve tvém energetickém poli, pomáhají Ti udržet svou frekvenci a vyzařují harmonizační energii, která Tvůj prostor i Tvé pole dokonale očistí od nižších myšlenek a emocí, cizích energií a nábalu ve tvém energetickém poli, který si přineseš domu z práce nebo pobytu ve vnějším světě. Díky jejich ingrediencím působí na všech čtyřech zdejších HU Bytí a jejich působení je zaštítěno obsaženými krystaly.

Balení: sklo

Hmotnost: 200g směsi

Ingredience: mořská sůl, esenciální oleje, mica, byliny, přírodní krystaly

Použití: Sůl můžeš použít při každodenních rituálech k posílení Tvé meditace či záměru čistého prožívání. Nasyp sůl do mističky či na talířek v prostoru, kde pobýváš či který potřebuješ očistit. Nebo mističku můžeš umístit poblíž meditačního místa k podpoře meditace. Cítíš-li potřebu, můžeš ji využít i jako standardní rituální sůl či k očistě dalších krystalů. Sůl do sebe vtahuje nedokonalé energie. Jakmile ucítíš, že sůl přestává zářit a je zanesená, směs vyhoď nejlépe do přírody. Krystaly nevyhazuj. Jen je omyj vodou, nech nabít na slunci a můžeš je použít na další dávku směsi.

Nejdená se o kosmeticky certifikovaný produkt. Není určeno ke konzumaci.


273,00 Kč