O nás

Proč Vesmírný jednorožec?

Protože naše vosky a vykuřovadla jsou tak trochu kouzelné a z jiného (nového) světa. Působí pozitivně na naše smysly i duši. Přináší nám krásu, radost a vůni do světa, který jimi příliš neoplývá a připomínají nám, že aby se to změnilo, musíme sem radost přinést my sami. V každém dni je nadpozemské kouzlo stvoření. Naším úkolem je ho vytvořit a projevit. Vosky umí zažehnout jiskřičku čirého nadšení v naší duši a rozzářit úsměv na tváři.  A to je jejich hlavní poselství. Pokud alespoň jeden vosk tam venku vnese úsměv, jiskřičku nadšení, spustí nenápadný řetězec radosti, který budeme předávat dál.  A poteče sem větší příliv Lásky z vyšších sfér.

Jednorožčí příběh

Co za ním stojí? Hlavně zoufalý nedostatek kreativity v životě. Původně se naše malá rodinná firmička věnovala (a ještě částečně věnuje) něčemu úplně jinému. Mým posláním na Zemi je ale šířit radost a krásu a hledat ji i v tom nejmenším detailu našeho života. 

Skutečná krása ale podle mě neubližuje planetě. A tak jsem často stála na rozcestí. Buď jsem mohla jít šetrnou cestou, která ale často byla "obyčejná" a nezažehla ve mně jiskru radosti. Nebo jsem mohla jít cestou designu, kdy jsem sice jásala nad vzhledem, ale jen do chvíle, než jsem si přečetla složení nebo následky výroby. 

A tak se zrodil Vesmírný Jednorožec. Část mé identity, jejímž úkolem je vnést skutečnou krásu sem do hmoty a propojit ji s ohleduplností k naší planetě, k našemu domovu tady v hmotném bytí. 

Skutečná krása může mít spoustu forem. Může jít o duhu na obloze po letním dešti, o třpyt čerstvě napadaného sněhu, dětský smích. Může jít i o SebeVědomou zářící ženu či muže na ulici, šaty ušité s Láskou a ze srdce. O obraz pozvedávající naši duši a vědomí. Ale i v excelovské tabulce naprogramované s nadšením a cílem ulehčit práci, chutném jídle, které posílí naše tělo. Skutečná krása může být kdekoliv, v nejmenším detailu našeho života, každé vykonané činnosti, pokud ji děláme s Láskou a nadšením. Skutečná krása totiž vychází z Lásky a Tvoření a naplnění ducha a duše. Září Božskou vesmírnou energií.  Není obětí trendů, módního diktátu nebo společenských norem. A setkání s takovou Krásou povznáší naši duši i ducha, naše myšlenky a vědomí. Rozzáří naši vnitřní Jiskru, pomůže očistit naše vědomí a naladit se na Proud Života. Čím více skutečné krásy vytvoříme, tím více bude moct zářit a tvořit Nový Svět. 

A to je cílem našich vonných vosků a i dalších produktů, které postupně budou přicházet. Roznášet Krásu, Lásku a energii, přinášet jiskřičku radosti a hlavně připomínat, že Radost existuje. I v té nejmenší drobnosti obyčejného dne.

Kdo stojí za Jednorožcem?

Kateřina. Aspoň tentokrát. Žena, manželka, maminka dvou malých dětiček. Profesně eventiska se zaměřením na protokol a etiketu, svatební koordinátorka. Ale hlavně bytost na pouti tímto světem a časem, tvořící, meditující, zažívající hmotnou zkušenost a pracující na sobě, své duši, duchu, poznání. Na cestě Sama k Sobě.

A Petr. Můj milovaný manžel, který mě podporuje v tom, abych mohla tvořit.