Proč Vesmírný jednorožec?

Protože hlavním cílem mých produktů je přinést do tohoto světa radost, lehkost bytí a rozvázat okovy zdejších programů společnosti, které svazují naší individualitu. Produkty jsou nabité vysokofrekvenční harmonizační energií, která pomáhá objevit a ještě více rozzářit Tvou osobní Esenci Bytí, Tvé Já Jsem, Tvou Jiskru. Působí pozitivně na multidimenzionálním spektrum vědomí, na všech čtyřech úrovních našeho jemněhmotného těla i na to fyzické. 

Přináší nám krásu, radost a vůni do světa, který jimi příliš neoplývá a připomínají nám, že aby se to změnilo, musíme sem radost přinést my sami. V každém dni je nadpozemské kouzlo stvoření. Naším úkolem je ho vytvořit a projevit. Produkty umí zažehnout jiskřičku čirého nadšení v naší duši a rozzářit úsměv na tváři.  A to je jejich hlavní poselství....

Příběh VJ

Kdo za ním stojí? Já, Kateřina Soukupová. Mým posláním na Zemi je šířit radost a krásu Stvoření a hledat ji i v tom nejmenším detailu našeho života. 

Skutečná krása ve spolupráci s účinky našich ingrediencí pozvedá našeho ducha i duši, celé vědomí... Pomáhá nám rozzářit naší vnitřní Esenci, být více sami Sebou. Jednorožčí produkty jsou svým způsobem rituálem, který vyjadřuje úctu zdejšímu Bytí, hmotné existenci. Tomu, že zde můžeme být, zažívat naše příběhy a rozvíjet krásu naší duše.

Součástí této úcty je ale také úcta k našemu tělu a přírodě jako takové. Z toho důvodu je jedním z hlavních pilířů značky ekologické a udržitelné složení i balení produktů.  

Skutečná krása může mít spoustu forem. Může jít o duhu na obloze po letním dešti, o třpyt čerstvě napadaného sněhu, dětský smích. Může jít i o SebeVědomou zářící ženu či muže na ulici, šaty ušité s Láskou a ze srdce. O obraz pozvedávající naši duši a vědomí. Ale i v excelovské tabulce naprogramované s nadšením a cílem ulehčit práci, chutném jídle, které posílí naše tělo. Skutečná krása může být kdekoliv, v nejmenším detailu našeho života, každé vykonané činnosti, pokud ji děláme s Láskou a nadšením. 

Skutečná krása totiž vychází z Lásky a Tvoření a naplnění ducha a duše. Září Božskou vesmírnou energií.  Není obětí trendů, módního diktátu nebo společenských norem. A setkání s takovou Krásou povznáší naši duši i ducha, naše myšlenky a vědomí. Rozzáří naši vnitřní Jiskru, pomůže očistit naše vědomí a naladit se na Proud Života. Čím více skutečné krásy vytvoříme, tím více bude moct zářit a tvořit Nový Svět. 

A to je cílem našich produktů. Roznášet Krásu, Lásku a energii a podpořit každého, kdo tak činí. Přinášet jiskřičku radosti a hlavně připomínat, že Radost existuje. I v té nejmenší drobnosti obyčejného dne.

Kdo jsem?

Kateřina. Aspoň tentokrát. Žena, manželka, maminka dvou malých dětí. Profesně původně eventiska. Ale hlavně bytost na pouti tímto světem a časem, tvořící, meditující, zažívající hmotnou zkušenost a pracující na sobě, své duši, duchu, poznání. Na cestě Sama k Sobě.

Cestě duchovního rozvoje se věnuji už přes deset let a z multidimenzionálního pohledu už mnohem déle. Své už mám do jisté míry splněno a tak je mým momentálním cílem pomáhat dalším Jiskrám, které cítí volání své duše a touží po Světlu. Touží po nalezení a projevení Sebe Sama a oproštění se od okovů zdejší společnosti.