Kontakt


Zajímá vás ještě něco? Pište! Rádi odpovíme!

Mobil: +420 775 241 093

Vesmírný Jednorožec je součástí 

KSP Project s.r.o. , Jedomělice 164, 273 78 Jedomělice, 
IČ 09761136
zapsané u Městského soudu v Praze, C 342034/MSPH 


Přejete si zboží vrátit? Níže si můžete stáhnout formulář pro odstoupení od smlouvy. Vyplněný prosím přiložte ke zboží a zašlete zpět na naši adresu.


Na co se nejvíc ptáte?


Jak je to s dopravou?

Všechny vosky máme skladem, pokud není označený jako vyprodaný. Balíček ti odešleme maximálně do dvou dnů od zaplacení. Z dopravců nabízíme: Zásilkovnu (domů i do Z-boxu), PPL, DPD a Českou Poštu.

 Můžeš si balíček převzít i osobně u nás v Jedomělicích u Slaného.


Jak můžu zaplatit?

Vyber si mezi Online platbou kartou, Převodem, Dobírkou nebo Hotově při osobním převzetí.


Jak vosky používat?

Jeden až tři vosky (podle velikosti prostoru a požadované intenzity vůně) vlož do aromalampy, zapal svíčku a užívej si vůně a třpytu. :) Větší kusy jednoduše rozlom nebo rozděl nožem. Můžeš mrknout i na videa na našem Instagramu. Dbej prosím upozornění uvedených na obalu.

Jak moc voní?

Hooodně :) Dva kousky Ti hravě provoní 150m2. Intenzitu vůně si ale můžeš snadno regulovat. Stačí dát méně nebo více kousků do aromalampy. A když začnou vonět příliš, jednoduše zhasni svíčku. Vosky můžeš samozřejmě používat opakovaně. Jeden balíček vydrží okolo 3-5 týdnů. Záleží ale ohromně na velikosti prostoru a jak silnou vůni máte rádi. 

Můžu vosky vrátit? 

Samozřejmě. Vosky v původním stavu, počtu a balení můžeš na vlastní náklady zaslat zpátky k nám do 14 dnů. Přilož prosím vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy, který si můžeš stáhnout na konci stránky.

Jak vyměním vosk v aromalampě?

Existuje několik variant. Nejjednodušší je vložit lampu se ztuhlým voskem do mrazáku a počkat. Vosk pak snadno vypadne. Pokud Ti trpělivost jako mně není vlastní, zapal pod voskem na chvilku svíčku, aby se natavil odspodu. Pak na vosk na straně zatlač a on vyklouzne. Zbytek setři třeba kapesníkem a můžeš vůni vyměnit. Prosím, nevylévej vosk do odpadu!

Z čeho jsou vosky vyrobené?

Dbáme na zdraví i na přírodu. Vosky jsou proto vyrobené ze 100% přírodního sójového vosku ze Švédska. Barvíme přírodní Micou, která zajišťuje perleťový efekt a vůni voskům dodávají čisté esenciální oleje nebo pečlivě vybírané vonné oleje s přírodním složením. Pracujeme také na nahrazení třpytek bio třpytkami, které jsou v přírodě snadno rozložitelné. Vosky jsou veganské, neobsahují žádný parafínový vosk.

Kdo a kde vosky vyrábí?

Já osobně. :) Každý kousek odlévám ručně ve vlastním ateliéru u nás v ČR.

Děláte vosky na zakázku?

Moc rádi! Svatební i firemní. Napište a vymyslíme spolu vůně i design.